Make your own free website on Tripod.com

LR jaunučių paprastųjų šaškių čempionato finalinės varžybos

Vilnius, 2006.03.17-19

Eil.Nr.
Dalyviai
Atsk.
G.M.
Miestas
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
Taškai Vieta
1. Petrauskas, Edgaras I 94 Šiauliai *  2  2  2  2  1 2  12 1
2. Puras, Martynas III 95 Šiauliai  0 *  2  2  2  0 2  0  8 4
3. Švilpa, Mantas     Šiaulių raj.  0  0 *  0 0  0  0  2 7
4. Tunkevič, Andrej II 95 Vilnius  0  0  2 * 2  1 8 5
5. Tamašauskas, Dovydas III 95 Marijampolė  0  0 0 *  1  0  0  1 8
6. Plaksij, Anri II 95 Vilnius  1  2 2  1  1 *  2 10 3
7. Aleliūnas, Vytautas II 93 Vilnius  1 0  2  0  2  0 *  0 5 6
8. Blažys, Tautvidas II 94 Vilnius 0  2  1  2 *  10 2
Eil.Nr.
Dalyviai
Atsk.
G.M.
Miestas
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
Taškai Vieta
1. Andrejaitytė, Ligita   94 Šiaulių raj. *  2  2  1  0  0 1  7 4-5
2. Vozbutaitė, Akvilė   93 Šiaulių raj. *  2  2  0 0  1  5 6
3. Anilionytė, Simona   94 Šiaulių raj.  1  0 *  1  0 0 2 7
4. Kaminska, Justė III 95 Vilnius 1 * 0  0  0  0 1 8
5. Jundaitė, Gabrielė II 93 Marijampolė  1  2  2 2 *  0  2 11 2
6. Kovalevskaja, Sabina I 93 Vilnius  2 2  2 *  2  1  13 1
7. Latyšovič, Karina II 95 Vilnius 2  2  2  0  0 *  2 10 3
8. Geležiūtė, Aistė II 94 Marijampolė 1  1  2  2  0  1 *  7 4-5

 

LR jaunučių paprastųjų šaškių "žaibo" čempionato finalinės varžybos

Vilnius, 2006.03.18

Eil.Nr.
Dalyviai
Atsk.
G.M.
Miestas
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
Taškai Vieta
1. Petrauskas Edgaras I 95 Šiauliai * 1  2  1  2  2  2 2 12 1
2. Puras Martynas III 95 Šiauliai 1 *  2 1  1 0  0 6 6
3. Švilpa Mantas    95 Šiaulių raj.  0  0 *  0  2 0 1  0 3 7
4. Tunkevič Andrej II 95 Vilnius  1  1  2 * 2  2  1 10 2
5. Tamašauskas Dovydas III 95 Marijampolė  0  1  0 0 *  0  0  0 1 8
6. Plaksij Anri II 95 Vilnius  0  1 2  1  2 *  0  2 8 4
7. Aleliūnas Vytautas II 93 Vilnius 2 1  0  2  2 *  1 8 3
8. Blažys Tautvidas II 94 Vilnius 0  2  2  1  0  1 * 8 5
Eil.Nr.
Dalyviai
Atsk.
G.M.
Miestas
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
Taškai Vieta
1. Andrejaitytė Ligita   94 Šiaulių raj. *  2  2  2 8 3
2. Vozbutaitė Akvilė   93 Šiaulių raj. *  2 0 4 5
3. Anilionytė Simona   94 Šiaulių raj. *  0 0 1 3 6
4. Kaminska Justė III 95 Vilnius  0  0  0 * 0  0  0 0 7
5. Jundaitė Gabrielė II 93 Marijampolė  2  2  2 2 *  0 10 2
6. Kovalevskaja Sabina I 93 Vilnius  2  2 2  2  2 *  2 12 1
7. Geležiūtė Aistė II 94 Marijampolė 0  2  1  2  0 * 5 4