Make your own free website on Tripod.com

LR 1-4 klasių moksleivių šaškių turnyras LŠF prezidento taurei laimėti

  Kuršėnai, 2005-05-05

Vieta Komanda                                       Taškai   1      2      3      4      5      6      7      8      9    

1  ŠIAULIŲ CENTRO PRAD. MOK.-1,                      32.5  25:4.0  2:3.0 11:3.0  4:4.0  8:4.0  3:3.5  5:3.0 16:4.0 10:4.0
2  VILNIAUS LUKIŠKIŲ VID. MOK.,                      26.5  23:4.0  1:1.0 12:4.0  3:2.0 11:4.0  4:3.0  8:3.0  7:2.0 13:3.5
3  ANYKŠČIŲ A.BARANAUSKO VID. MOK.,                  23.0  22:3.5  9:2.0  6:3.5  2:2.0  5:2.0  1:.5   4:3.0 14:3.5  7:3.0
4  KURŠĖNŲ PAVENČIŲ VID. MOK.-1,                     20.5  16:3.0  6:2.0 15:4.0  1:0.0 14:3.5  2:1.0  3:1.0 18:4.0  5:2.0
5  VILNIAUS "SPINDULIO" PAGR. MOK.,                  20.0  14:3.0 13:3.0  9:1.0  7:2.0  3:2.0  8:2.5  1:1.0 17:3.5  4:2.0
6  KAUNO ŠILAINIŲ VID. MOK.-1,                       20.0  24:3.0  4:2.0  3:.5  20:1.5 12:1.0 15:2.0 22:3.0 26:3.0 19:4.0
7  ŠIAULIŲ RAJ. BRIDŲ PAGR. MOK.,                    19.5   8:2.0 10:1.5 21:3.0  5:2.0 17:2.5 11:2.0  9:3.5  2:2.0  3:1.0
8  KALVARIJOS VID. MOK.,                             19.5   7:2.0 17:3.0 16:3.0  9:4.0  1:0.0  5:1.5  2:1.0 13:1.0 20:4.0
9  KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ VID. MOK,                        19.5  18:3.5  3:2.0  5:3.0  8:0.0 13:2.0 16:2.0  7:.5  24:4.0 11:2.5
10 UTENOS RAJ. UŽPALIŲ GIMN.,                        19.5  12:2.0  7:2.5 14:3.0 11:1.0 20:2.0 13:2.0 16:3.5 23:3.5  1:0.0
11 ŠILUTĖS RAJ. KINTŲ VID. MOK.,                     19.0  21:4.0 15:3.0  1:1.0 10:3.0  2:0.0  7:2.0 13:2.0 12:2.5  9:1.5
12 MARIJAMPOLĖS 6 VID. MOK.,                         18.5  10:2.0 20:3.0  2:0.0 15:2.0  6:3.0 17:2.0 19:3.0 11:1.5 14:2.0
13 ŠIAULIŲ CENTRO PRAD. MOK.-2,                      18.0  19:2.5  5:1.0 17:3.0 16:2.0  9:2.0 10:2.0 11:2.0  8:3.0  2:.5 
14 RADVILIŠKIO RAJ. LABUČIŲ PAGR. MOK.,              18.0   5:1.0 19:3.0 10:1.0 25:4.0  4:.5  20:3.0 17:3.0  3:.5  12:2.0
15 RASEINIŲ RAJ. ARIOGALOS PRAD. MOK.-1,             17.0  26:4.0 11:1.0  4:0.0 12:2.0 19:1.5  6:2.0 21:2.0 20:2.0 18:2.5
16 TELŠIŲ "DŽIUGO" VID. MOK.,                        16.0   4:1.0 24:4.0  8:1.0 13:2.0 18:2.5  9:2.0 10:.5   1:0.0 26:3.0
17 VILKAVIŠKIO RAJ. KYBARTŲ DARŽ-MOK. "ĄŽUOLIUKAS",  16.0  20:2.5  8:1.0 13:1.0 22:4.0  7:1.5 12:2.0 14:1.0  5:.5  23:2.5
18 TAURAGĖS RAJ. GAURĖS PAGR. MOK.,                  16.0   9:.5  22:2.0 25:1.5 21:3.5 16:1.5 23:2.0 26:3.5  4:0.0 15:1.5
19 JONAVOS PRAD. MOK.,                               15.5  13:1.5 14:1.0 20:1.0 24:3.0 15:2.5 25:3.0 12:1.0 21:2.5  6:0.0
20 PANEVĖŽIO A.BANDZOS KVGN,                         15.0  17:1.5 12:1.0 19:3.0  6:2.5 10:2.0 14:1.0 23:2.0 15:2.0  8:0.0
21 KAUNO ŠILAINIŲ VID. MOK.-2,                       15.0  11:0.0 26:3.0  7:1.0 18:.5  22:2.0 24:2.0 15:2.0 19:1.5 25:3.0
22 RASEINIŲ RAJ. ARIOGALOS PRAD. MOK.,               15.0   3:.5  18:2.0 23:2.0 17:0.0 21:2.0 26:3.5  6:1.0 25:2.5 24:1.5
23 PANEVĖŽIO RAJ. DEMBAVOS PAGR. MOK.,               15.0   2:0.0 25:1.5 22:2.0 26:2.5 24:3.0 18:2.0 20:2.0 10:.5  17:1.5
24 ŠILALĖS RAJ. BIJOTŲ D.POŠKOS PAGR. MOK.,          13.5   6:1.0 16:0.0 26:2.5 19:1.0 23:1.0 21:2.0 25:3.5  9:0.0 22:2.5
25 IGNALINOS Č.KUDABOS PAGR. MOK.,                   11.0   1:0.0 23:2.5 18:2.5 14:0.0 26:2.0 19:1.0 24:.5  22:1.5 21:1.0
26 KURŠĖNŲ PAVENČIŲ VID. MOK.-2,                     9.0   15:0.0 21:1.0 24:1.5 23:1.5 25:2.0 22:.5  18:.5   6:1.0 16:1.0

Komandinė lentelė pagal starto numerius

No  Komanda                                          Taškai   1      2      3      4      5      6      7      8      9    

1.  ANYKŠČIŲ A.BARANAUSKO VID. MOK.,                  23.0  14:3.5  7:2.0  5:3.5 24:2.0 25:2.0 15:.5   8:3.0 12:3.5 17:3.0
2.  IGNALINOS Č.KUDABOS PAGR. MOK.,                   11.0  15:0.0 11:2.5 20:2.5 12:0.0 26:2.0  3:1.0 18:.5  14:1.5  6:1.0
3.  JONAVOS PRAD. MOK.,                               15.5  16:1.5 12:1.0 10:1.0 18:3.0 13:2.5  2:3.0  9:1.0  6:2.5  5:0.0
4.  KALVARIJOS VID. MOK.,                             19.5  17:2.0 23:3.0 21:3.0  7:4.0 15:0.0 25:1.5 24:1.0 16:1.0 10:4.0
5.  KAUNO ŠILAINIŲ VID. MOK.-1,                       20.0  18:3.0  8:2.0  1:.5  10:1.5  9:1.0 13:2.0 14:3.0 26:3.0  3:4.0
6.  KAUNO ŠILAINIŲ VID. MOK.-2,                       15.0  19:0.0 26:3.0 17:1.0 20:.5  14:2.0 18:2.0 13:2.0  3:1.5  2:3.0
7.  KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ VID. MOK,                        19.5  20:3.5  1:2.0 25:3.0  4:0.0 16:2.0 21:2.0 17:.5  18:4.0 19:2.5
8.  KURŠĖNŲ PAVENČIŲ VID. MOK.-1,                     20.5  21:3.0  5:2.0 13:4.0 15:0.0 12:3.5 24:1.0  1:1.0 20:4.0 25:2.0
9.  MARIJAMPOLĖS 6 VID. MOK.,                         18.5  22:2.0 10:3.0 24:0.0 13:2.0  5:3.0 23:2.0  3:3.0 19:1.5 12:2.0
10. PANEVĖŽIO A.BANDZOS KVGN,                         15.0  23:1.5  9:1.0  3:3.0  5:2.5 22:2.0 12:1.0 11:2.0 13:2.0  4:0.0
11. PANEVĖŽIO RAJ. DEMBAVOS PAGR. MOK.,               15.0  24:0.0  2:1.5 14:2.0 26:2.5 18:3.0 20:2.0 10:2.0 22:.5  23:1.5
12. RADVILIŠKIO RAJ. LABUČIŲ PAGR. MOK.,              18.0  25:1.0  3:3.0 22:1.0  2:4.0  8:.5  10:3.0 23:3.0  1:.5   9:2.0
13. RASEINIŲ RAJ. ARIOGALOS PRAD. MOK.-1,             17.0  26:4.0 19:1.0  8:0.0  9:2.0  3:1.5  5:2.0  6:2.0 10:2.0 20:2.5
14. RASEINIŲ RAJ. ARIOGALOS PRAD. MOK.,               15.0   1:.5  20:2.0 11:2.0 23:0.0  6:2.0 26:3.5  5:1.0  2:2.5 18:1.5
15. ŠIAULIŲ CENTRO PRAD. MOK.-1,                      32.5   2:4.0 24:3.0 19:3.0  8:4.0  4:4.0  1:3.5 25:3.0 21:4.0 22:4.0
16. ŠIAULIŲ CENTRO PRAD. MOK.-2,                      18.0   3:2.5 25:1.0 23:3.0 21:2.0  7:2.0 22:2.0 19:2.0  4:3.0 24:.5 
17. ŠIAULIŲ RAJ. BRIDŲ PAGR. MOK.,                    19.5   4:2.0 22:1.5  6:3.0 25:2.0 23:2.5 19:2.0  7:3.5 24:2.0  1:1.0
18. ŠILALĖS RAJ. BIJOTŲ D.POŠKOS PAGR. MOK.,          13.5   5:1.0 21:0.0 26:2.5  3:1.0 11:1.0  6:2.0  2:3.5  7:0.0 14:2.5
19. ŠILUTĖS RAJ. KINTŲ VID. MOK.,                     19.0   6:4.0 13:3.0 15:1.0 22:3.0 24:0.0 17:2.0 16:2.0  9:2.5  7:1.5
20. TAURAGĖS RAJ. GAURĖS PAGR. MOK.,                  16.0   7:.5  14:2.0  2:1.5  6:3.5 21:1.5 11:2.0 26:3.5  8:0.0 13:1.5
21. TELŠIŲ "DŽIUGO" VID. MOK.,                        16.0   8:1.0 18:4.0  4:1.0 16:2.0 20:2.5  7:2.0 22:.5  15:0.0 26:3.0
22. UTENOS RAJ. UŽPALIŲ GIMN.,                        19.5   9:2.0 17:2.5 12:3.0 19:1.0 10:2.0 16:2.0 21:3.5 11:3.5 15:0.0
23. VILKAVIŠKIO RAJ. KYBARTŲ DARŽ-MOK. "ĄŽUOLIUKAS",  16.0  10:2.5  4:1.0 16:1.0 14:4.0 17:1.5  9:2.0 12:1.0 25:.5  11:2.5
24. VILNIAUS LUKIŠKIŲ VID. MOK.,                      26.5  11:4.0 15:1.0  9:4.0  1:2.0 19:4.0  8:3.0  4:3.0 17:2.0 16:3.5
25. VILNIAUS "SPINDULIO" PAGR. MOK.,                  20.0  12:3.0 16:3.0  7:1.0 17:2.0  1:2.0  4:2.5 15:1.0 23:3.5  8:2.0
26. KURŠĖNŲ PAVENČIŲ VID. MOK.-2,                     9.0   13:0.0  6:1.0 18:1.5 11:1.5  2:2.0 14:.5  20:.5   5:1.0 21:1.0

I lenta

Vieta Dalyvis           Komanda Taškai   1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1  PLAKSIJ, Anri          24     8.5    7:1  2:½  3:1  6:1  4:1 14:1  9:1 17:1  5:1
2  PETRAUSKAS, Edgaras    15     8     24:1  1:½  4:½ 14:1  9:1  6:1 11:1 20:1 10:1
3  TAMAŠAUSKAS, Dovydas   9      8     10:1 19:1  1:0 21:1 16:1 18:1 22:1  4:1 15:1
4  SAKALAUSKAS, Mindaugas 19     6.5    8:1 21:1  2:½ 10:1  1:0 17:1  5:1  3:0 23:1
5  DAUKŠAS, Žygimantas    16     6.5   22:½ 11:1 18:1 20:1 23:1 10:1  4:0  9:1  1:0
6  VILĖNIŠKIS, Vygantas   1      6     12:1 23:1 16:1  1:0 11:1  2:0 14:1 15:1 17:0
7  OKULIČIUS, Gediminas   11     6      1:0 24:½ 12:1 26:1 25:1 13:1 19:1 10:0 18:½
8  JUŠKAUSKAS, Edvardas   6      6      4:0 26:1 17:½ 13:0 12:½ 25:1 21:1 22:1 24:1
9  VINCEVIČIUS, Tomas     4      5.5   17:1 18:1 20:1 23:1  2:0 11:½  1:0  5:0 19:1
10 MIKUČIONIS, Andrius    22     5      3:0 17:1 15:1  4:0 19:1  5:0 20:1  7:1  2:0
11 LUNECKAS, Augustas     25     4.5   15:1  5:0 23:1 17:0  6:0  9:½  2:0 18:1 14:1
12 KRINGELIS, Ignas       14     4.5    6:0 13:1  7:0 18:0  8:½ 26:1 16:0 24:1 25:1
13 SPŪDVILAS, Vaidas      20     4.5   23:0 12:0 24:½  8:1 20:1  7:0 26:1 14:0 21:1
14 KRIŠTOPAITIS, Justas   8      4     20:1 16:0 21:1  2:0 15:1  1:0  6:0 13:1 11:0
15 MILKUS, Dovydas        12     4     11:0 22:1 10:0 24:1 14:0 19:1 18:1  6:0  3:0
16 ŠALIAMORAS, Rokas      5      4     25:0 14:1  6:0 19:0  3:0 21:0 12:1 26:1 22:1
17 PAVLAVIČIUS, Tadas     17     3.5    9:0 10:0  8:½ 11:1 18:0  4:0 23:1  1:0  6:1
18 LANKO, Ainoras         23     3.5   19:1  9:0  5:0 12:1 17:1  3:0 15:0 11:0  7:½
19 SKISTYMAS, Valdemaras  10     3     18:0  3:0 22:1 16:1 10:0 15:0  7:0 21:1  9:0
20 VESELIS, Vytautas      21     3     14:0 25:1  9:0  5:0 13:0 23:1 10:0  2:0 26:1
21 BALTRUŠAITIS, Edvinas  13     2.5   26:1  4:0 14:0  3:0 22:½ 16:1  8:0 19:0 13:0
22 REDECKAS, Einoras      3      2.5    5:½ 15:0 19:0 25:1 21:½ 24:½  3:0  8:0 16:0
23 FILIPAVIČIUS, Matas    7      2     13:1  6:0 11:0  9:0  5:0 20:0 17:0 25:1  4:0
24 KLIAUGA, Martynas      2      2      2:0  7:½ 13:½ 15:0 26:0 22:½ 25:½ 12:0  8:0
25 SMILGEVIČIUS, Tomas    18     2     16:1 20:0 26:½ 22:0  7:0  8:0 24:½ 23:0 12:0
26 MOCKUS, Gražvydas      26     1.5   21:0  8:0 25:½  7:0 24:1 12:0 13:0 16:0 20:0

 

II lenta

Vieta Dalyvis           Komanda   Taškai   1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1  PURAS, Martynas          15     9     23:1  9:1 22:1  7:1 13:1  3:1 19:1 21:1 20:1
2  ŠVĖGŽDA, Justinas        17     7.5   13:1 20:1 26:1 19:1 14:1 22:1  4:½  9:1  3:0
3  DEVEIKIS, Jonas          1      7     11:1  4:0 24:1  9:1 19:1  1:0  7:1 10:1  2:1
4  AZLAUSKIS, Dovydas       7      6.5   16:1  3:1 19:0 13:0  8:1 21:1  2:½ 18:1 22:1
5  MISIUKEVIČIUS, Gintautas 9      6.5   20:1 12:1  9:0  6:1 24:1 14:1 15:1 22:½ 10:0
6  DAUKŠAS, Justinas        13     6.5   17:1 22:1  7:0  5:0 15:1 24:1 26:1 12:1 16:½
7  IVOŠKEVIČIUS, Rokas      8      6     21:1 24:1  6:1  1:0 10:1  9:1  3:0 16:1 19:0
8  DEGUTIS, Tautvydas       16     5.5   15:1 19:0 14:1 21:1  4:0 20:½ 22:1 13:1  9:0
9  CHOCHLOV, Oleg           24     5     25:1  1:0  5:1  3:0 22:1  7:0 13:1  2:0  8:1
10 KRIŠČIŪNAS, Mantas       12     5     19:1 15:0 20:0 23:1  7:0 12:1 14:1  3:0  5:1
11 KVIETKUS, Šarūnas        14     5      3:0 16:1 25:1 14:0 26:½ 17:1 24:1 23:½ 18:0
12 ŠAVALINSKAS, Rimgaudas   10     4.5   14:½  5:0 15:1 24:1 20:1 10:0 25:1  6:0 13:0
13 SAMSANAVIČIUS, Edvinas   4      4      2:0 14:0 21:1  4:1  1:0 19:1  9:0  8:0 12:1
14 MESECKAS, Martynas       23     4     12:½ 13:1  8:0 11:1  2:0  5:0 10:0 19:½ 25:1
15 GABUŽIS, Gabrielius      3      4      8:0 10:1 12:0 18:1  6:0 23:1  5:0 26:1 24:0
16 ALKĖNAS, Tomas           20     4      4:0 11:0 23:1 26:1 21:0 25:1 17:½  7:0  6:½
17 ŠARKŪNAS, Aivaras        26     4      6:0 26:½ 18:½ 25:½ 23:1 11:0 16:½ 24:1 21:0
18 MIRAUSKAS, Šarūnas       18     4     24:0 21:0 17:½ 15:0 25:½ 26:1 23:1  4:0 11:1
19 VAITKUNSKAS, Rytis       25     3.5   10:0  8:1  4:1  2:0  3:0 13:0  1:0 14:½  7:1
20 TOLVAIŠA, Mažvydas       22     3      5:0  2:0 10:1 22:0 12:0  8:½ 21:1 25:½  1:0
21 KAMINSKIS, Armandas      21     3      7:0 18:1 13:0  8:0 16:1  4:0 20:0  1:0 17:1
22 VITKAUSKAS, Mindaugas    19     2.5   26:1  6:0  1:0 20:1  9:0  2:0  8:0  5:½  4:0
23 LUKAUSKAS, Mantas        2      2.5    1:0 25:1 16:0 10:0 17:0 15:0 18:0 11:½ 26:1
24 MISKELIS, Lukas          5      2     18:1  7:0  3:0 12:0  5:0  6:0 11:0 17:0 15:1
25 PALUCKAS, Domantas       11     1.5    9:0 23:0 11:0 17:½ 18:½ 16:0 12:0 20:½ 14:0
26 JUŠKAUSKAS, Rokas        6      1     22:0 17:½  2:0 16:0 11:½ 18:0  6:0 15:0 23:0

 

III lenta

Vieta Dalyvis          Komanda  Taškai   1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1  KVIETKUS, Ignas        15     8.5   23:1  9:1 15:1  7:1  3:1  2:½  6:1 21:1  5:1
2  KARPAVIČIUS, Tomas     1      7.5   16:1 12:1 10:1  9:1  6:0  1:½  7:1 25:1 20:1
3  DITKEVIČIUS, Aurimas   4      7     20:1  8:1 21:1 12:1  1:0  6:0  9:1 18:1 24:1
4  VITONIS, Edvinas       11     6.5    9:0 23:1 16:1 26:1 17:1 22:1 24:1  5:0  8:½
5  JURGAITYTĖ, Odeta      22     6.5   14:1 20:½ 25:1 15:1 24:½ 18:½ 21:1  4:1  1:0
6  KAZLAUSKAITĖ, Elzė     25     6     25:1 18:1 12:0 20:1  2:1  3:1  1:0  8:1  7:0
7  PAŠAKARNIS, Evaldas    8      6     21:1 10:1 13:1  1:0 25:1  9:0  2:0 22:1  6:1
8  JASULAITIS, Gytis      23     6     24:1  3:0 18:1 16:1 20:½ 14:1 25:1  6:0  4:½
9  STRELČIS, Denis        24     5.5    4:1  1:0 14:1  2:0 15:1  7:1  3:0 20:1 18:½
10 KUČUKAS, Vaidotas      5      5.5   17:1  7:0  2:0 24:½ 14:0 13:1 16:1 26:1 11:1
11 SPIETINIS, Benas       3      5.5   18:1 25:0 24:1 17:1 13:1 23:1 14:0 19:½ 10:0
12 VERESOVAS, Laurynas    7      5     22:1  2:0  6:1  3:0 18:0 21:1 20:0 17:1 15:1
13 KMITA, Dovydas         13     5     26:1 15:0  7:0 14:1 11:0 10:0 19:1 24:1 22:1
14 KVIETINSKAS, Lukas     9      4      5:0 24:1  9:0 13:0 10:1  8:0 11:1 15:0 25:1
15 PAKAMORĖ, Egidijus     19     4     19:1 13:1  1:0  5:0  9:0 20:1 18:0 14:1 12:0
16 STENIULIS, Gvidas      14     3.5    2:0 22:1  4:0  8:0 19:1 26:1 10:0 23:½ 17:0
17 ŠLIAŽAS, Tautvydas     18     3.5   10:0 21:0 26:½ 11:0  4:0 19:1 23:1 12:0 16:1
18 LABANAUSKAS, Linas     16     3     11:0  6:0  8:0 21:0 12:1  5:½ 15:1  3:0  9:½
19 KUČUKAS, Aurimas       6      3     15:0 26:1 20:½ 22:0 16:0 17:0 13:0 11:½ 23:1
20 GRIKŠAS, Erikas        17     2.5    3:0  5:½ 19:½  6:0  8:½ 15:0 12:1  9:0  2:0
21 BUŠECKYTĖ, Agnė        21     2.5    7:0 17:1  3:0 18:1 22:½ 12:0  5:0  1:0 26:0
22 GIRGŽDYS, Rytis        20     2.5   12:0 16:0 23:0 19:1 21:½  4:0 26:1  7:0 13:0
23 PERNAVAS, Rytis        2      2.5    1:0  4:0 22:1 25:0 26:1 11:0 17:0 16:½ 19:0
24 RAMANAUSKAS, Aurimas   10     2      8:0 14:0 11:0 10:½  5:½ 25:1  4:0 13:0  3:0
25 ŠIBURKIS, Deividas     12     2      6:0 11:1  5:0 23:1  7:0 24:0  8:0  2:0 14:0
26 LAPATKINAS, Valdemaras 26     1.5   13:0 19:0 17:½  4:0 23:0 16:0 22:0 10:0 21:1

IV lenta

Vieta Dalyvė          Komanda  Taškai   1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1  PAČĖSAITĖ, Marija      5      8.5   14:1 12:1 22:½  9:1  0:1 20:1 21:1 24:1 17:1
2  KAMINSKA, Justina      25     8      6:1 19:1 13:1  8:1 22:1 18:1  5:1 23:1 12:0
3  SMIRNOVA, Valerija     24     7.5   25:1  5:½  0:1 22:1  7:1 12:1 18:1  8:0 19:1
4  GRIŠKĖNAITĖ, Gabrielė  21     7.5   12:1 14:1 18:1 19:1 16:1 13:1 10:½  5:0 24:1
5  LAURUTYTĖ, Akvilė      15     7     15:1  3:½  7:½ 12:1 18:1 22:1  2:0  4:1 10:1
6  VENCKEVIČIŪTĖ, Aida    12     7      2:0 17:1 10:1 15:1 12:½  9:1 23:1 22:½  0:1
7  KUMUTAITYTĖ, Glorija   19     6     11:1 20:1  5:½ 10:1  3:0  8:0 19:1  0:1 13:½
8  ŠPINKYTĖ, Erika        17     6     18:1 10:0 11:1  2:0 23:1  7:1 13:1  3:1 22:0
9  SKISTYMAITĖ, Viktorija 10     5.5   23:1  0:1 17:1  1:0 10:½  6:0 25:1 20:1 18:0
10 ŠLIŽYTĖ, Justina       22     5      0:1  8:1  6:0  7:0  9:½ 19:1  4:½ 25:1  5:0
11 PAČĖSAITĖ, Justė       6      5      7:0 24:½  8:0 16:½ 21:1 14:1 20:1 17:0 15:1
12 AMBRAŽAITĖ, Aistė      8      4.5    4:0  1:0 20:1  5:0  6:½  3:0 22:1 16:1  2:1
13 NAUBURAITYTĖ, Miglė    7      4     16:½ 22:1  2:0 18:0 19:1  4:0  8:0 14:1  7:½
14 JOKUBAUSKAITĖ, Laura   18     4      1:0  4:0 24:1 17:1 25:½ 11:0 15:1 13:0 21:½
15 BASYTĖ, Violeta        2      4      5:0 25:1 16:1  6:0 24:1 17:½ 14:0 21:½ 11:0
16 MAKAUSKAITĖ, Greta     20     4     13:½ 21:1 15:0 11:½  4:0 25:1 24:1 12:0 20:0
17 VILKAITĖ, Monika       3      3.5   19:0  6:0  9:0 14:0 20:1 15:½  0:1 11:1  1:0
18 NAVICKAITĖ, Viktorija  4      3      8:0 23:1  4:0 13:1  5:0  2:0  3:0 19:0  9:1
19 JANKAUSKAITĖ, Agnė     16     3     17:1  2:0 23:1  4:0 13:0 10:0  7:0 18:1  3:0
20 VALINČIŪTĖ, Greta      13     3     24:1  7:0 12:0  0:1 17:0  1:0 11:0  9:0 16:1
21 VENDELYTĖ, Vaiva       14     3     22:½ 16:0 25:1 23:0 11:0 24:½  1:0 15:½ 14:½
22 APEIKYTĖ, Rūta         1      2.5   21:½ 13:0  1:½  3:0  2:0  5:0 12:0  6:½  8:1
23 DOBILAITĖ, Aistė       23     2.5    9:0 18:0 19:0 21:1  8:0  0:1  6:0  2:0 25:½
24 RADAVIČIŪTĖ, Gabrielė  26     2     20:0 11:½ 14:0 25:1 15:0 21:½ 16:0  1:0  4:0
25 JUŠKAITĖ, Evelina      11     1      3:0 15:0 21:0 24:0 14:½ 16:0  9:0 10:0 23:½
26                        9      0