Make your own free website on Tripod.com

LIETUVOS MOKINIŲ OLIMPINIO FESTIVALIO ŠAŠKIŲ FINALINĖS VARŽYBOS

Šiauliai, 2006 balandžio 22-23 d.d.

No
Mokykla
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
Taškai Vieta
1 Šilutės raj. Kintų vidurinė mokykla *  2  3½  1½  1½  1½  1½ 2 13½   6
2 Anykščių Antano Baranausko vidurinė mokykla  2 *  2 1½    3½ 1  14  5
3 Pasvalio P.Vileišio gimnazija  ½  2 * 1 1  0 6½   8
4 Šiaulių raj. Raudėnų pagrindinė mokykla  2½  2 3 *  2  1  4 1½  16  3
5 Šiaulių J.Janonio gimnazija 2½   2 * 2 15½   4
6 Kauno Šilainių vidurinė mokykla 2½   2½    4  3  2 *  3 2 19   1
7 Vilniaus Puškino vidurinė mokykla 2½   ½   3  0  1  1 * ½  8½   7
8 Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija 2  3  4 2½    2  2 3½  * 19  2

Dviems komandoms surinkus po 19 taškų, ir visiems kriterijams esant lygiems, buvo žaidžiamas papildomas mačas.
 Rezultatu 2½ :1½ nugalėjo kainiečiai ir tapo LR čempionais.

I lenta

No
Dalyviai
Atsk.
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
Taškai Vieta
1. Simutis, Renatas I * ½ 1 ½  0  1 ½ *    3
2. Sebeika, Domas I ½ * ½  1 ½ * 0  2½ 5
3. Misevičius, Artūras   0 ½ *  1  1  * ½ 0  3
4. Gučas, Mantas IV ½  0  0 *  * 0 1  0 1½
5. Kulakauskaitė, Simona M  1 ½  * * 1 1 1 4½  2
6. Navikauskas, Edgaras  I  0  1  * 1 0 *  0 0  2 7
7. Tunkevič, Artur  II ½  * ½ 0 0  1 *  0 2  6
8. Jasiulevičius, Arnoldas KM  * 1  1 0 1  1 *  5 1

II lenta

No
Dalyviai
Atsk.
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
Taškai Vieta
1. Baliūnas, Žydrūnas I * 1 1 1  1 ½ *  1
2. Vilkončius, Andrius I 0 * ½  0 ½ ½ * 0 6
3. Povilavičius, Mangirdas   0 ½ *  0 * 0  0 ½  8
4. Gučas, Deividas IV 0  1 * * ½ 1  2
5. Vilkauskas, Benas    0 ½ * * 0 ½ 0 5
6. Kasputytė, Margarita KM ½ ½ * ½ 1 *  1 ½ 4 4
7. Tunkevič, Andrej  II 0 * 1 0 ½  0 * 0  7
8. Ambolta, Deividas  I * 1 0 1 ½ 1 * 3

III lenta

No
Dalyviai
Atsk.
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
Taškai Vieta
1. Sakalauskas, Mindaugas II * ½ 1 0 ½ 0 0 *  2  7-8
2. Čebyla, Gintaras I ½ * 0 ½ ½ ½ * 0  2 4
3. Meiliūnas, Deividas   0 1 *  0  1 * 0  0  2  6
4. Bagavičius, Edgaras   1 ½  1 * * ½ 1  0 4 3
5. Ruzgys, Audrius   ½ ½ * * 0 1 0  2 7-8
6. Ambraška, Antanas  II 1 ½ * ½ 1 *  1 ½ 2
7. Zolotariov, Pavel    1 * 1 0 0  0 *  0 2 5
8. Akranglis, Juozas  II * 1  1  1 1 ½  1 * 1

IV lenta

No
Dalyviai
Atsk.
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
Taškai Vieta
1. Marozaitė, Gitana II * 0 ½ 0 0 0 * ½  8
2. Rušėnaitė, Lina I 1 * 1 ½ ½ ½ * 1 3
3. Šimbelytė, Deimantė   ½ 0 *  0 * ½ 0  1  7
4. Gučaitė, Laura IV 1 ½  1 * * 0 1 ½ 4  4
5. Japertaitė, Giedrė I ½ * * 1 ½ 1  5 1
6. Kasputytė, Milda II ½ * 1 0 * 1 2
7. Potapova, Liza  II 1 * ½ 0 ½  0 * ½
8. Jundaitė, Gabrielė  II * 0  1 ½ 0 0 ½ *  2 6