Make your own free website on Tripod.com

Lietuvos kaimo seniūnijų sporto žaidynių šaškių varžybos

Raseiniai, 2008-07-19

No Komandos                           Taškai  1      2      3      4      5      6      7    

1  Aukštadvario sen., Trakų raj.      16.5  26:3.0 20:3.0  4:2.0  3:2.5  2:2.0 10:2.0  5:2.0
2  Kybartų sen., Vilkaviškio raj.     14.0  23:1.5 29:3.0  6:3.0  5:2.0  1:1.0  3:2.0  4:1.5
3  Antazavės sen., Zarasų raj.        13.5  22:3.0  9:2.0  8:3.0  1:.5   4:2.0  2:1.0  6:2.0
4  Anykščių sen., Anykščių raj.       13.5  17:2.5 10:2.5  1:1.0 14:3.0  3:1.0  7:2.0  2:1.5
5  Dovilių sen., Klaipėdos raj.       12.5  13:1.5 23:3.0 11:2.0  2:1.0 12:2.0  9:2.0  1:1.0
6  Daugų sen., Alytaus raj.           12.5  14:2.0  7:2.0  2:0.0 26:2.5 15:2.0 22:3.0  3:1.0
7  Klovainių sen.-1, Pakruojo raj.    12.5  21:2.0  6:1.0 15:2.0 16:2.0 13:2.5  4:1.0 10:2.0
8  Kelmės apylinkių sen., Kelmės raj. 12.5  15:2.0 27:3.0  3:0.0  9:.5  23:3.0 12:2.0 13:2.0
9  Rusnės sen., Šilutės raj.          12.0  19:3.0  3:1.0 14:1.0  8:2.5 10:1.5  5:1.0 15:2.0
10 Ariogalos sen., Raseinių raj.      11.5  18:2.5  4:.5  13:2.5 11:2.5  9:1.5  1:1.0  7:1.0
11 Smalininkų sen., Jurbarko raj.     11.5  24:2.5 16:2.0  5:1.0 10:.5  14:2.0 13:1.0 21:2.5
12 Sedos sen., Mažeikių raj.          11.0  29:1.5 13:1.0 25:3.0 21:2.0  5:1.0  8:1.0 16:1.5
13 Salantų sen., Kretingos raj.       10.5   5:1.5 12:2.0 10:.5  17:3.0  7:.5  11:2.0  8:1.0
14 Ryškėnų sen., Telšių raj.          10.5   6:1.0 28:3.0  9:2.0  4:0.0 11:1.0 17:1.5 20:2.0
15 Sidabravo sen., Radviliškio raj.   10.5   8:1.0 24:2.0  7:1.0 18:2.5  6:1.0 20:2.0  9:1.0
16 Babtų sen., Kauno raj.             10.5  25:2.0 11:1.0 26:2.0  7:1.0 20:1.5 21:1.5 12:1.5
17 Klovainių sen.-2, Pakruojo raj.    10.5   4:.5  18:2.5 20:1.0 13:0.0 29:3.0 14:1.5 22:2.0
18 Leliūnų sen, Utenos raj.           10.0  10:.5  17:.5   0:3.0 15:.5  27:1.5 24:1.5 28:2.5
19 Deltuvos sen., Ukmergės raj.       10.0   9:0.0 22:1.0 28:2.0 23:1.0 24:1.5 25:1.5 29:3.0
20 Tverų sen., Rietavo raj.           9.5    0:3.0  1:0.0 17:2.0 22:1.0 16:1.5 15:1.0 14:1.0
21 Šateikių sen., Plungės raj.        9.5    7:1.0 25:1.5 27:3.0 12:1.0 22:1.0 16:1.5 11:.5 
22 Kuršėnų kaim. sen., Šiaulių raj.   9.5    3:0.0 19:2.0 29:2.5 20:2.0 21:2.0  6:0.0 17:1.0
23 Stoniškių sen., Pagėgių raj.       9.5    2:1.5  5:0.0 24:2.0 19:2.0  8:0.0 27:2.0 26:2.0
24 Kepalių sen., Joniškio raj.        9.5   11:.5  15:1.0 23:1.0 25:1.0 19:1.5 18:1.5  0:3.0
25 Pakruojo sen., Pakruojo raj.       9.0   16:1.0 21:1.5 12:0.0 24:2.0 26:1.0 19:1.5 27:2.0
26 Miežiškių sen., Panevėžio raj.     8.5    1:0.0  0:3.0 16:1.0  6:.5  25:2.0 28:1.0 23:1.0
27 Platelių sen., Plungės raj.        8.5   28:2.0  8:0.0 21:0.0  0:3.0 18:1.5 23:1.0 25:1.0
28 Barstyčių sen., Skuodo raj.        8.5   27:1.0 14:0.0 19:1.0 29:1.0  0:3.0 26:2.0 18:.5 
29 Kaltanėnų sen., Švenčionių raj.    7.0   12:1.5  2:0.0 22:.5  28:2.0 17:0.0  0:3.0 19:0.0
 
Čempionais tapo: K.Blaževičius, S.Mušeikis, J.Dobrovolskaitė.
Sidabro medalius iškovojo: A.Mazetis, P.Jurkūnas, K.Brovkienė.
Bronziniais prizininkais tapo: J.Galvonas, D.Galvonas, N.Plačiakytė
by Swiss Perfect (TM)  www.swissperfect.com